راهنمای انتخاب لباس عروس

راهنمای انتخاب لباس عروس

انتخاب و خرید لباس عروس تنها خریدی است که در طول عمر یکبار آن را تجربه می‌کنید. اما گاهی پیش می آید لباس عروسی را انتخاب می کنید که فوق العاده قریب به اتفاق همان مدلی است که دلتان می خواهد و بلعکس زمانی هم پیش می آید که در میان مدل های گوناگون لباس عروس سردرگم می مانید که کدام یک از لباس عروس متناسب با شماست. در اینجا به شما گفته خواهد شد که چگونه لباس عروس خودتان را با توجه به سبک روز و استایل خود انتخاب کنید.


نه ماه قبل از تاریخ عروسی دست به کار شوید!

طراح لباس عروس با توجه به تغییراتی که وجود خواهد داشت، شش ماه زمان برای تحویل لباس عروس نیاز دارد که با تغییراتی که شما به آن می دهید مثل اینکه بخواهید، چیزی را کم کنید و یا توری را به آن اضافه کنید، باید زمان بیشتری را برای اینکار در نظر بگیرید. بنابراین، نه ماه می تواند زمان مناسبی برای شما باشد تا خیال شما و طراح لباس عروس شما را از این بابت راحت کند.


توجه به بودجه خرید لباس عروس یا دوخت

به بودجه خودتان برای خرید لباس عروس دقت کنید، چون شما بودجه خود را صرفا برای خرید لباس عروس نمی‌خواهید و کل تجهیزات جشن شما با بودجه‌ای که در نظر گرفته‌اید باید هماهنگی داشته باشد. باید بدانید بودجه شما برای خرید لباس عروس بهتر است یا دوخت آن!


مدل لباس عروس

قبل از اینکه خرید کنید، ابتدا باید از لباس عروسی که به دردتان می خورد اطلاعات کامل داشته باشید، اول از همه به اندامتان توجه کنید، انتخاب لباس عروس باید با توجه به اندام شما باشد، اگر فرد چاقی هستید باید لباسی را انتخاب کنید که بالا تنه آن از پارچه نرم تری استفاده شده باشد، تور و یا حریر مناسب تر است، از خرید لباس حجم دار اکیدا اجتناب کنید.


به سالن عقد و فصل جشن خود توجه کامل داشته باشید.

یادتان باشد، زمان و فصل عروسی شما در انتخاب لباس عروسی اتان نقش بسزایی خواهد داشت، هر فصل باید تم خودش را داشته باشد. از خرید لباسهایی که در ظاهر چشمتان را گرفته ولی تناسبی با شما ندارد، کاملا خوددرای کنید چرا که بعدها پشیمان خواهید شد.

نظر جدید
مطالب مرتبط