3 نکته مهم در انتخاب کیک عروسی

3 نکته مهم در انتخاب کیک عروسی

انتخاب کیک عروسی یکی از جالب ترین و خوشمزه ترین جزئیات مراسم عروسی است که قرار است کام شما و میهمانان شما را شیرین کند، اما چگونه یک کیک عروسی شیک و فوق العاده انتخاب کنید تا بتوانید سلیقه خود و همسرتان را به تمامی کسانی که در جشن عروسی شما حضور دارند، نشان دهید. ما در این مطلب می‌خواهیم 3 نکته مهم در انتخاب کیک عروسی را در قالب یک راهنمای انتخاب کیک عروسی برای شما مخاطبان عزیز ارائه دهیم.

شکل و شمایل کیک عروسی را از قبل مشخص کنید!

دلتان می خواهد کیک عروسی شما چه شکلی باشد؟ گرد، مربع یا مستطیل؟ یادتان باشد برای اینکه یک کیک خوشمزه، باشکوه و دهن پرکن سفارش دهید، بایستی بتوانید خوب، سلایق خودتان را به قناد منتقل کنید تا بهتر بتواند تصویری که شما از کیک عروسی خود انتظار دارید را ارزیابی کند. از این رو بهتر است چند عکس از کیک دلخواهتان را به او نشان دهید. لازم است حتما به قنادی موردنظر رفته و نمونه کیک آنها را هم تست کنید.


انتخاب و سفارش کیک عروسی را در چه زمانی انجام دهید!

چندین ماه قبل از روز عروسی، باید به دنبال یک قنادی خوب و زبردست باشید. در واقع 2 الی 3 ماه قبل عروسی بهترین زمان برای یافتن قنادی موردنظر است. کیک هایشان را تست کنید و از آنها مشاوره بگیرید. همچنین در رابطه با تزیین روی کیک و نوع موادی که برای تزیین استفاده می شود هم پرس و جو کنید تا با خیالی آسوده به مابقی کارهایتان برسید.


کیک عروسی خود را با تم مراسم عروسی هماهنگ کنید!

منظورمان این نیست که رنگ هایی که در تالار به کار رفته است را روی کیک پیاده کنید. به عنوان مثال رنگ های آبی و سبز در کیک، هیچگونه حس خوبی را به میهمانان شما نخواهند داد. از این رو سعی کنید تم مراسم عروسی خود را در کیک به کار ببرید. کیک سفید با تزییتاتی که رنگ تم مراسم شما را داشته باشد می تواند حس خوبی را در بیننده ایجاد کند.

نظر جدید
مطالب مرتبط