چطور دسته گل عروس را انتخاب کنیم؟

چطور دسته گل عروس را انتخاب کنیم؟

دسته گل عروس یکی از آیتم های مهمی است که در کل مراسم عروسی همراه شما بوده و در تمام عکس‌هایتان به چشم می آید. خواه ناخواه دسته گل عروس، برای میهمانانی که اهل مد و دیزاین هستن نیز مهم است و آنها بعد از دیدن شما، به دسته گل شما هم توجه می‌کنند. از این رو بهترین گل فروشی را برای دیزاین بهترین دسته گل عروسی خود انتخاب نمایید و با چند نکته‌ای که در این مطلب به آن می‌پردازیم، زیباترین و منحصر به فردترین دسته گل را سفارش دهید.


فصل عروسی را درنظر بگیرید!

گل های هر فصل در همان فصل از کیفیت و شادابی بالاتری برخوردار هستند، از این رو دسته گل عروس باید از گل های تازه و شاداب همان فصل انتخاب شود. سعی کنید گل‌های رنگارنگ و گوناگون را انتخاب کنید و از انتخاب گل‌های پژمرده و بی‌روح اجتناب نمایید. یکی از راههای بهترین انتخاب دسته گل عروس اینست که از گل فروش بخواهید اطلاعات دقیقی از گل ها به شما بدهد.


دسته گل خود را با تم عروسی هماهنگ کنید!

یکی از راههای جالب و منحصر به فرد بودن، هماهنگ بودن تم مراسم عروسی با دسته گل عروس است. بهتر است تم عروسی خود را در اختیار گلفروش قرار دهید تا بهترین دیزاین را برای دسته گل عروس شما در نظر بگیرید.


دسته گل مورد علاقه شما کدام است؟

روز عروسی شما، مخصوص به شما بوده و یکی از باشکوه ترین روزهای زندگیتان خواهد بود. بنابراین قبل از هر چیزی سبک و سیاق خودتان را در اولویت قرار دهید. اگر گل مورد علاقه ای دارید، آن را با گلفروش در میان بگذارید تا از آنها هم استفاده کند. همچنین اگر خودتان ذوق هنری دارید و می خواهید خودتان دسته گل را دیزاین کنید، پیشنهاد می کنیم حتما گل ها را از اینترنت و به صورت آنلاین سفارش دهید.

نظر جدید
مطالب مرتبط