راهنمای انتخاب تاج عروس

راهنمای انتخاب تاج عروس

انتخاب تاج عروس بایستی بر اساس نوع مدل مو و فرم صورت شما انجام شود تا بتواند شما را همچون یک ملکه زیبا نشان دهد. یکی از موارد مهمی که باید در انتخاب تاج عروس به ان توجه کنید، نوع آرایش صورت و طرحی است که روی لباس عروس شما پیاده شده است تا بتوانید در کنار آیتم های دیگر بهترین تاج عروس را انتخاب نمایید. ما در این مقاله قصد داریم فن و فنون انتخاب تاج عروسی را برای شما دوستان محترم ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

فن و فنون انتخاب تاج عروس

قبل از هر چیزی بایستی به فرم صورتتان توجه کنید تا تاجی را انتخاب کنید که با سبک و فرم صورت شما همخوانی داشته باشد. فرم صورت شما چگونه است؟ اگر صورت کشیده ای دارید به هیچ عنوان به دنبال تاج های بلند و نوک تیز نروید، این تاج ها با نوع صورت شما جور در نمیاد، بهتر است از تاجی استفاده کنید که ارتفاع کمی داشته باشد. منتها اگر صورت شما گرد و پر است، پیشنهاد می شود برای اینکه صورت خود را قدری کشیده نشان دهید، از تاج های بلند استفاده نمایید. همچنین یکی از مواردی که باید در این زمان به آن توجه کنید، قد آقا داماد است که اگر هم قد او هستید، بایستی از تاج کم ارتفاع و یا از مدل هایی که بر روی پیشانی قرار می گیرد استفاده نمایید.

جالب است بدانید: طرح لباستان نیز در انتخاب تاج عروس موثر است، اگر لباستان ساده و شیک است به راحتی می‌توانید یکی از پر زرق و برق‌ترین تاج عروسی را خریداری کنید، منتها اگر لباستان طرح دار است، به هیچ عنوان به دنبال تاج شلوغ نروید و ساده ترین تاج را انتخاب کنید. همچنین به نوع جواهراتی که می خواهید استفاده کنید و توری که بر سر می‌گذارید هم توجه کنید، اگر لباس و تورتان از مروارید و دانتل کار شده است، باید از تاج ساده انتخاب کنید تا زیاد توی ذوق نزند.

نظر جدید
مطالب مرتبط