سوالات متداول

جهت ثبت نام عروسی چه مدارکی مورد نیاز است؟

کپی کارت ملی عروس
کپی کارت ملی داماد
کپی کارت دعوت عروسی (اگر در حال حاضر آماده نیست میتوانید در اسرع وقت بعد از آماده شدن آنرا ارسال کنید.) این مدارک را از طریق ایمیل ارسال نمایید .
admin@hedyar.com

هدیار چیست و چه خدماتی ارائه میدهد؟

هدیار اولین پلتفرم برنامه ریزی و هدایای آنلاین عروسی میباشد.این پلتفرم جهت تسهیل دریافت هدایای نقدی مراسم عروسی ایجاد شده و روش نو و مدرنی می باشد که در تمام دنیا رایج است .

هدیار برای چه کسانی ایجاد شده است؟

هدیار برای تمام زوجینی که قصد ازدواج دارند ایجاد شده است . هدیار بهترین پلتفرم برنامه ریزی و دریافت هدایای آنلاین نقدی عروسی است و به زوجینی که علاقه ی خاصی به دریافت هدایای فیزیکی جاگیر ندارند ، خدمات رسانی انجام میدهد .

مزایای ثبت نام عروسی و استفاده از هدیار چیست؟

عضویت در هدیار این امکان را به شما میدهد که به راحتی از امکانات سایت از قبیل هدایای آنلاین ، چک لیست ، لیست میهمان ها ، کارت دعوت عروسی آنلاین و ایجاد سایت عروسی استفاده کنید . علاوه بر این هدیار تمام هدایای نقدی را در ظرف ۳ روز کاری به حساب بانکی شخص شما واریز میکند و شما می توانید با خیالی آسوده برای زندگی جدیدتان برنامه ریزی کنید .

آیا استفاده از خدمات وبسایت هدیار هزینه ای دارد ؟

شما در هر زمان و هر مکان میتوانید از کلیه امکانات سایت و ابزار مدیریت عروسی در سایت هدیار را به صورت رایگان استفاده کنید .

برای استفاده از خدمات هدیار باید از کجا شروع کرد ؟

برای اینکه بتوانید برای جشن عروسی خود برنامه ریزی کنید، ابتدا باید یک حساب کاربری در وب سایت هدیار ایجاد کنید. در صورتی که قبلا این کار را انجام دادهاید، پس از ورود به حساب کاربری خود، از پنل هدیار وبسایت عروسی خود را با قالب دلخواه خود انتخاب کنید و سپس با انتخاب هدایای مورد نظر و تکمیل فعالیت های موجود پنل هدیار برای جشن عروسی خود ، وبسایت عروسی خود را آماده و به میهمانانتان معرفی کنید .

هدایای آنلاین هدیار چیست ؟

مهمترین ابزار وبسایت هدیار ، ایجاد دریافت و پرداخت هدایای آنلاین عروسی است که می تواند جایگزین مناسبی برای هدایای فیزیکی عروسی باشد . با استفاده از این ابزار شما می توانید در وقت و انرژی خود برای دریافت و پرداخت هدایای عروسی صرفه جویی کنید . زوج ها با استفاده از ابزار هدایای آنلاین هدیار ، قطعا هزینه ی قابل توجهی از جشن عروسی خود را به صورت نقدی دریافت میکنند و با مدیریت آن می توانند لوازم مورد علاقه و مورد نیاز زندگی خود را تهیه کنند .

چگونه هدایای مورد نیاز خود را انتخاب کنید ؟

در فهرست هدایا ، می توانید هدایای مورد نیاز خود را انتخاب کنید و آن ها را در وبسایت خود مشاهده کنید . شما می توانید در قسمت هدایای انتخاب شده هدیه خود را مشاهده و یا حذف کنید . به علاوه هر هدیه فقط می تواند یکبار انتخاب شود .

انتخاب و پرداخت هدیه در وبسایت عروسی چگونه انجام می شود ؟

میهمان ها می توانند لیست هدایای مورد نظر عروس و داماد را در لینک وبسایت عروسی ، که برای آنها از طرف میزبان ارسال شده است مشاهده کنند و هدیه مورد نظر خود را انتخاب و از طریق درگاه بانکی پرداخت کنند .

هر میهمان چه تعداد هدیه می تواند پرداخت کند ؟

انتخاب و پرداخت هدایا برای میهمانان محدودیتی ندارد و هدایا پس از انتخاب و پرداخت از لیست هدایای وبسایت عروسی حذف نخواهد شد و امکان انتخاب و پرداخت مجدد آن برای تمام میهمانان امکان پذیر است .

صندوق هدایا چیست ؟

در صندوق پنل هدیار شما می توانید لیست هدایای پرداخت شده خود را مشاهده کنید و برداشت وجه هدایای دریافتی را انجام دهید .

چک لیست عروسی چیست و چه کاربردی دارد ؟

چک لیست یکی از ابزارهای مدیریت فعالیت ها می باشد که می توانید بر اساس آن فعالیت های جشن عروسی را مدیریت کنید. با استفاده از چک لیست که بخش مهم برنامه ریزی جشن عروسی شماست ، می توانید کلیه فعالیت های لازم برای جشن عروسی خود را در نظر بگیرید . شما می توانید چک لیست فعالیت های مراسم عروسی خود را درج کرده و یا از فعالیت های پیش فرض هدیار استفاده کنید .

تهیه لیست میهمان ها و اضافه کردن میهمان ها چگونه انجام می شود ؟

در بخش افزودن میهمان جدید، نام، نسبت، شماره تماس و ایمیل مهمان خود را وارد کنید تا به لیست مهمانانتان اضافه شود . به علاوه شما می توانید از لیست میهمانان کارت دعوت آنلاین عروسی خود را به صورت جداگانه برای هر میهمان ارسال کنید .

آیا امکان حذف و ویرایش میهمانها وجود دارد؟

پس از افزودن میهمان، اسم فرد در لیست میهمانان ها قابل مشاهده است. شما می توانید اطلاعات میهمان خود را ویرایش کنید و اگر به هر دلیل مایل به پاک کردن میهمان از لیست بودید، میتوانید از گزینه حذف استفاده کنید .

ضرورت گرفتن شماره تماس و ایمیل میهمان ها چیست ؟

در هنگام ارسال کارت دعوت میهمانان و ارسال لینک سایت عروسی ، شما به شماره تماس و ایمیل آنها نیاز پیدا خواهید کرد .

کارت دعوت آنلاین عروسی چه کاربردی دارد ؟

هدیار با هدف کم کردن هزینه های جشن عروسی ، کارت دعوت آنلاین عروسی را در اختیار عروس و داماد ها قرار داده است . شما می توانید با انتخاب یکی از طرح های کارت دعوت عروسی و تکمیل اطلاعات کارت دعوت در قسمت حساب کاربری پنل هدیار ، لینک کارت دعوت عروسی خود را برای میهمان ها ارسال کنید .

چگونه می توان پس از عضویت در سایت ، اطلاعات خود را کامل کرده یا تغییر داد ؟

پس از ورود به حساب کاربری ، به بخش تنظیمات وارد می شوید . در این بخش می توانید اطلاعات شخصی خود را تکمیل کنید و تغییر دهید .

کارمزد هدیار برای هر تراکنش چقدر میباشد و هزینه کارمزد به عهده کیست؟

کارمزد هدیار برای هر تراکنش 1% میباشد.
این هزینه پس از پرداخت هدیه توسط مهمان، کسر و به حساب میزبان واریز میگردد.